• Adres: ul.Rynek 4, 37-530 Sieniawa

  • Tel.: 16 622 71 21

  • E-mail: spsieniawa@poczta.onet.pl

AKTUALNOŚCI

 

 

 

  • Julia Dziki została laureatka konkursu informatycznego.
  • Sebastian Bartuś został finalistą kuratoryjnego konkursu z matematyki.
  • Konrad Majcher kl. VIII b został finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
  • Sebastian Bartuś z 8 c zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z matematyki
  • Udział naszych uczniów w Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego Macmillan Primary School Tournament>>> Naszą szkołę reprezentowały Aneta Korchowiec, Lena Pisarczyk i Marta Szpilka, która zajęła 4 miejsce!

Gratulujemy, dziękujemy Wam za udział i życzymy dalszych sukcesów!!!

Działalność Szkolnego Koła Wolontariatu

Już kolejny rok, w naszej szkole działa Szkolny Klub Wolontariusza, którego twórczynią i opiekunką jest pani Regina Krzemińska – wulkan pomysłów i nieskończonej energii. Celem Klubu jest rozwijanie wśród dzieci i młodzieży uczęszczającej do naszej placówki, postawy zaangażowania na rzecz potrzebujących – otwartości, pomocy, życzliwości i wrażliwości na potrzeby innych.

Agnieszka Szykuła  Więcej informacji >>>

Rozstrzygnięcie konkursów zorganizowanych przez bibliotekę szkolną: na logo biblioteki i Konkurs Wielka przygoda Franklina    WIĘCEJ INFORMACJI >>>

Konkurs programistyczny w naszej szkole. WIĘCEJ INFORMACJI >>>

Zapraszamy  po nowości wydawnicze! – nowe informacje na stronie biblioteki szkolnej

W pierwszych miesiącach roku szkolnego 2022/2023 zakupiliśmy nowości  wydawnicze w ramach projektu ministerialnego – około tysiąca książek dla dzieci i młodzieży. Są wśród nich: bajki, fantastyka, przewodniki, poradniki, ulubione serie literackie dla najmłodszych. Zapraszamy, każdy znajdzie coś dla siebie!

WIĘCEJ PRPOZYCJI KSIĄŻEK DO WYPOŻYCZENIA >>>

 

Ferie z Franklinem

W bibliotece szkolnej, tuż przed feriami odbyło się spotkanie z najmłodszymi czytelnikami. Dzieci oddziału przedszkolnego 0b wysłuchały krótkiej historyjki o zimowych przygodach  Franklina. Po przeczytaniu odbyła się pogadanka na temat: ,,Jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe”. WIĘCEJ INFORMACJI >>>

Stypendia za rok szkolny 2021/2022 >>>

Najlepsi uczniowie i absolwenci Szkoły Podstawowej w Sieniawie, po raz jedenasty zostali uhonorowani poprzez wręczenie Stypendiów im. Kazimierza Michalskiego za bardzo dobre wyniki w nauce w roku szkolnym 2021/2022. Stypendia są przyznawane i fundowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Sieniawie. WIĘCEJ INFORMACJI >>>

Realizacja projektu LABORATORIA PRZYSZŁOSCI >>>

ZAJĘCIA DODATKOWE Z JĘZYKA CHIŃSKIEGO  – innowacja pedagogiczna – opis innowacji JĘZYK CHIŃSKI

KONKURS NA LOGO SZKOŁY

 

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Sieniawie w rządowym programie Laboratoria przyszłości

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Sieniawie przystąpiła do rządowego programu „Laboratoria przyszłości”-inicjatywy edukacyjnej realizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W ramach programu nasza szkoła  otrzymała dofinansowanie w kwocie 122 700,00 zł bez konieczności wniesienia wkładu własnego.

WIĘCEJ INFORMACJI >>>


„WIEDZA TO DROGOCENNY SKARB …”

STYPENDIA IM. KAZIMIERZA MICHALSKIEGO ZA BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE LUB WYBITNE OSIĄGNIĘCIA

 Po raz dziesiąty Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Sieniawie przyznało uczniom i absolwentom stypendia im. Kazimierza Michalskiego za bardzo dobre wyniki w nauce lub wybitne osiągnięcia.

WIĘCEJ INFORMACJI >>>