• Adres: ul.Rynek 4, 37-530 Sieniawa

  • Tel.: 16 622 71 21

  • E-mail: spsieniawa@poczta.onet.pl

Wydarzenia

SUKCESY UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH, KURATORYJNYCH, TEMATYCZNYCH – 2022

SUKCESY UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH, KURATORYJNYCH, TEMATYCZNYCH W ROKU SZKOL. 2021/2022

Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach naszych uczniów w konkursach przedmiotowych i tematycznych.

IGA TASIOR, uczennica klasy 7a, została laureatką OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO „LOSY ZOŁNIERZA I DZIEJE ORĘZA POLSKIEGO”

DARIUSZ NOWAK, uczeń klasy 6a, został laureatem WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO PODKARPACKI BALTIE 2022.

PAWEŁ KOLCZAK, uczeń 8a, uzyskał tytuł finalisty WOJEWÓDZKIEGO KURATORYJNEGO KONKURSU Z MATEMATYKI.

Paweł  Kolczak  MISTRZEM   MATEMATYKI  2022

W czwartek,12 maja 2022 r, w Przeworsku  odbył się  Konkurs „Mistrz Matematyki 2022”, w którym wzięło udział 66 uczniów z całego powiatu przeworskiego. Naszą szkołę reprezentował: Bartosz Sroka i Paweł Kolczak z 8a, Andrzej Chamik i Wojciech Rusinek z 8b, Tomasz Szpilka i  Kacper Majcher  z 8c.

Paweł Kolczak  zdobył  I miejsce i uzyskał tytuł Mistrza Matematyki 2022, natomiast Bartosz Sroka i Wojciech Rusinek zajęli ex aequo III miejsce. Na miejscu VI uplasował się Andrzej Chamik.

Serdecznie gratulujemy sukcesu !

ANDRZEJ CHAMIK, uczeń 8b, zajął II miejsce, a BARTOSZ SROKA   i  PAWEŁ  KOLCZAK  z klasy 8a– III miejsce  w XIX KONKURSIE MATEMATYCZNYM IM. PROF. MARII BARNAT.

BARTOSZ SROKA   i  PAWEŁ  KOLCZAK  zakwalifikowali się do finału X OGÓLNOPOLSKIEGO MARATONU  MATEMATYCZNEGO „BANACHIADA”, znaleźli się wśród 10 najlepszych drużyn, które  3 czerwca 2022 r. powalczą o tytuł laureata.

Dwie uczennice naszej szkoły: Anna Świąder z kl. VI b i Julia Dziki z kl. V b po przejściu etapu szkolnego i dekanalnego Konkursu Biblijnego „Żyć Eucharystią” zostały finalistkami reprezentując naszą szkołę na etapie diecezjalnym, który odbył się 16 maja 2022 r. w Wyższym Seminarium Duchownym

 

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.