• Adres: ul.Rynek 4, 37-530 Sieniawa

  • Tel.: 16 622 71 21

  • E-mail: spsieniawa@poczta.onet.pl

Wydarzenia

SPORTOWE ZMAGANIA

SPORTOWE ZMAGANIA NASZYCH UCZNIÓW W TURNIEJU MIKOŁAJKOWYM

W dniu 4.12.2019 r. w Szkole Podstawowej w Sieniawie odbył się Turniej Mikołajkowy, w którym uczestniczyły reprezentacje poszczególnych klas. Uczniowie klas 0 ? III wraz ze swoimi nauczycielami sprawdzali swoje umiejętności w konkurencjach sprawnościowych przygotowanych w formie zabaw. Dla uczniów klas IV ? VI zorganizowany został halowy turniej piłki nożnej, natomiast uczniowie klas VII ? VIII rywalizowali w turnieju piłki siatkowej.

Uczniowie klas O ? III rywalizowali w zabawach: ? Sztafeta?, ?Zmiana piłek?, ?Bieg w workach?,   ?Rzuty do żywego kosza?,  ?Bieg z szarfami?, ?Strzały na bramkę?.

Sportowa rywalizacja wyłoniła zwycięzców :w grupie najmłodszych uczestników kl. 0 – I najlepszym zespołem okazała się klasa I C, w grupie II (kl. II ? III) klasa III A. Zwycięskie klasy otrzymały pamiątkowe puchary, które wręczyła Dyrektor Jadwiga Majcher

KLASY IV ? VI – wyniki rozgrywek klasowych w piłce nożnej przedstawiają się następująco:

I miejsce – klasa VI A

II miejsce   – klasa V C

III miejsce  – klasa VI C

KLASY VII ? VIII – klasyfikacja turnieju piłki siatkowej:

I miejsce ? klasa VII B

II miejsce – klasa VIII B

III miejsce ? klasa VIII A

Zdobywcy miejsc I ? III otrzymali pamiątkowe puchary. Celem Turnieju było propagowanie zdrowego stylu życia i różnych form aktywnego spędzania czasu. Podziękowania kierujemy pod adresem fundatora nagród w Mikołajkowym Turnieju, którym  był Pan Krzysztof Bartuś. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałej zabawy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.