• Adres: ul.Rynek 4, 37-530 Sieniawa

  • Tel.: 16 622 71 21

  • E-mail: spsieniawa@poczta.onet.pl

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY 2021

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY 2021

SPORTOWE ZMAGANIA NASZYCH UCZNIÓW W TURNIEJU MIKOŁAJKOWYM

 

W dniach 3 i 10 grudnia 2021 r. w Szkole Podstawowej w Sieniawie odbył się Turniej Mikołajkowy pod hasłem: „PIL MLEKO – BAW SIĘ Z NAMI”, w którym uczestniczyły reprezentacje  klas edukacji wczesnoszkolnej. Celem Turnieju była promocja spożywania mleka i jego przetworów, zdrowego stylu życia i różnych form aktywnego spędzania czasu.  Uczniowie klas I – III wraz ze swoimi nauczycielami sprawdzali swoje umiejętności w konkurencjach sprawnościowych przygotowanych w formie zabaw.

Uczniowie klas I – III rywalizowali w zabawach: „ Sztafeta”, „Zamiana piłek”, „Bieg w workach”, ”Dodawanie skoków”,   „Rzuty do żywego kosza”,  „Bieg z szarfami”, „Strzały na bramkę”.

Sportowa rywalizacja wyłoniła zwycięzców :

KLASY I – I miejsce klasa I A

KLASY II –  I miejsce klasa II A

KLASY III –  I miejsce klasa III A.

Na zakończenie turnieju Dyrektor Szkoły, podsumowując rywalizację sportową stwierdziła, że rozgrywki przebiegały w wesołej i przyjaznej atmosferze z zachowaniem zasad „fair play”.  Wygranymi są wszyscy uczestnicy, ponieważ turniej jest zachętą do aktywności fizycznej na co dzień, a nagrody jedynie mobilizują do rywalizacji sportowej. Zdobywcy I miejsc otrzymali pamiątkowe puchary. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałej zabawy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.