• Adres: ul.Rynek 4, 37-530 Sieniawa

  • Tel.: 16 622 71 21

  • E-mail: spsieniawa@poczta.onet.pl

SPORTOWE ZMAGANIA

SPORTOWE ZMAGANIA

SPORTOWE ZMAGANIA NASZYCH UCZNIÓW W TURNIEJU MIKOŁAJKOWYM

W dniu 4.12.2019 r. w Szkole Podstawowej w Sieniawie odbył się Turniej Mikołajkowy, w którym uczestniczyły reprezentacje poszczególnych klas. Uczniowie klas 0 ? III wraz ze swoimi nauczycielami sprawdzali swoje umiejętności w konkurencjach sprawnościowych przygotowanych w formie zabaw. Dla uczniów klas IV ? VI zorganizowany został halowy turniej piłki nożnej, natomiast uczniowie klas VII ? VIII rywalizowali w turnieju piłki siatkowej.
Uczniowie klas O ? III rywalizowali w zabawach: ? Sztafeta?, ?Zmiana piłek?, ?Bieg w workach?, ?Rzuty do żywego kosza?, ?Bieg z szarfami?, ?Strzały na bramkę?.
Sportowa rywalizacja wyłoniła zwycięzców :w grupie najmłodszych uczestników kl. 0 – I najlepszym zespołem okazała się klasa I C, w grupie II (kl. II ? III) klasa III A. Zwycięskie klasy otrzymały pamiątkowe puchary, które wręczyła Dyrektor Jadwiga Majcher
KLASY IV ? VI – wyniki rozgrywek klasowych w piłce nożnej przedstawiają się następująco:
I miejsce – klasa VI A
II miejsce – klasa V C
III miejsce – klasa VI C
KLASY VII ? VIII – klasyfikacja turnieju piłki siatkowej:
I miejsce ? klasa VII B
II miejsce – klasa VIII B
III miejsce ? klasa VIII A
Zdobywcy miejsc I ? III otrzymali pamiątkowe puchary. Celem Turnieju było propagowanie zdrowego stylu życia i różnych form aktywnego spędzania czasu. Podziękowania kierujemy pod adresem fundatora nagród w Mikołajkowym Turnieju, którym był Pan Krzysztof Bartuś. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałej zabawy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.