• Adres: ul.Rynek 4, 37-530 Sieniawa

  • Tel.: 16 622 71 21

  • E-mail: spsieniawa@poczta.onet.pl

Wydarzenia

Dla Mamy i Taty

Dla Mamy i Taty

,,Dla Mamy i dla Taty”, pod takim tytułem 23 czerwca 2022 roku w sali widowiskowej CKSiR ,,Sokół” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty przygotowana pod kierunkiem Pani Joanny Siutyła. Na uroczystość przybyli rodzice i rodziny uczniów klasy 1 b oraz Pani Dyrektor Jadwiga Majcher i Pan Dyrektor Leszek Buniowski.
Uczniowie na początku wcielili się w rolę aktorów i wspaniale zaprezentowali teatrzyk pt. ,,Kopciuszek”. Po przestawieniu zachwycili wszystkich widzów tańcząc walc do muzyki Dmitrija Shostakovicha. Odegrali scenki rodzajowe na temat rodziny. Humorystyczne scenki i żartobliwe teksty powodowały uśmiech wśród gości. Nie zabrakło wzruszających wierszy i piosenek poświęconych Mamie i Tacie. Po części artystycznej dzieci złożyły życzenia i wręczyły kwiaty swoim rodzicom.
Pani dyrektor Jadwiga Majcher pogratulowała uczniom pięknego występu, poczęstowała ich słodyczami . Złożyła rodzicom życzenia. Dzieci otrzymały również słodycze przygotowane przez rodziców. Wspaniała uroczystość mogła odbyć się dzięki zaangażowaniu rodziców i uczniów.

Wszystkim Kochanym Rodzicom życzymy wielu lat życia w zdrowiu i pomyślności.

Uczniowie klasy 1 b wraz z wychowawczynią Joanną Siutyła