• Adres: ul.Rynek 4, 37-530 Sieniawa

  • Tel.: 16 622 71 21

  • E-mail: spsieniawa@poczta.onet.pl

Wydarzenia

ALE TO JUŻ BYŁO I NIE WRÓCI WIĘCEJ?

CZYLI POŻEGNANIE KLAS ÓSMYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ W SIENIAWIE

19 czerwca 2019r.  w Szkole Podstawowej w Sieniawie im T. Kościuszki obfitował w wiele wzruszających i niezapomnianych wydarzeń. Był to nie tylko dzień zakończenia roku szkolnego 2018/2019, ale także pierwsze w historii naszej szkoły pożegnanie uczniów klas ósmych .

Zgromadzeni w sali CKSiR ?Sokół? w Sieniawie uczniowie, nauczyciele oraz rodzice,
z entuzjazmem przyjęli zainspirowaną szkolnymi realiami humorystyczną część artystyczną, pod nazwą „Posiedzenie Rady Pedagogicznej”, do której oprawę muzyczną przygotowała p. Elżbieta Majcher, scenografię p. Bogusław Bartuś, zaś scenariusz wychowawcy klasy VIII a
i VIIIb. Obsługę techniczną zapewnił p. Piotr Majcher.

Następnie uczniowie klas ósmych przedstawili swoją szkolną ośmioletnią historię w formie multimedialnej prezentacji, po której w niezwykle ciepłych słowach podziękowali dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom, rodzicom oraz wszystkim pracownikom szkoły, którzy okazywali im serce, wspierali, motywowali i pomagali zdobywać wiedzę.

Po prezentacji, wychowawczynie klas ósmych, p. Wiesława Augustyn-Daź i p. Katarzyna Drapała, złożyły uczniom ?multimedialne? życzenia oraz wręczyły pamiątkowe przypinki Absolwent 2019.

Uczniowie klas ósmych wyróżniający się w nauce otrzymali z rąk dyrektora- Krzysztofa Kolasy oraz przewodniczącej Rady Rodziców ?p. Marty Chamik,  świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody książkowe, po czym wszyscy laureaci konkursów przedmiotowych również mogli osobiście odebrać dyplomy i nagrody.

Ostatnim i zarazem najbardziej wzruszającym momentem okazało się pożegnanie pani Bożenny Bednarskiej-Dyrdy oraz pani Lucyny Łańcuckiej, które po wieloletniej pracy w naszej szkole udały się na zasłużoną emeryturę. Serdeczne podziękowania za 20-letni trud i serce włożone w sprawne funkcjonowanie naszej szkoły otrzymał także pan dyrektor Krzysztof Kolasa.

Życzymy wszystkim uczniom oraz pracownikom szkoły udanych i bezpiecznych wakacji, zaś absolwentom powodzenia i dalszych sukcesów szkolnych.

BĘDZIEMY O WAS PAMIĘTAĆ I MOCNO TRZYMAMY ZA WAS KCIUKI!!!J